Apie mus

Kas mes esame?

Ertoda.lt – specializuota internetinė vaikiškų drabužių ir žaislų parduotuvė.

„Laba diena! Malonu, kad apsilankėte mūsų internetinėje parduotuvėje. Nors internetinių parduotuvių, siūlančių vaikiškus drabužius, yra ne viena, tačiau pati augindama tris vaikus susidūriau su tikru galvos skausmu ieškodama patogių, lengvai aprengiamų drabužėlių iš tikrai kokybiškos medžiagos. Kaip tik todėl Ertoda.lt asortimente yra tik tokie drabužiai, kokius pati rinkčiausi savo vaikams: kokybiški, patogūs, lengvai aprengiami. Didžioji dalis drabužėlių pagaminti iš natūralių medžiagų. Suprasdama, kaip sudėtinga parinkti vaikams drabužėlius, konsultuoju, dalinuosi savo patirtimi, kuri pravers ir apsaugos nuo galimų klaidų, nereikalingo pinigų švaistymo. Malonaus apsipirkimo!”


Simona Stonienė Ertoda.lt vadovė

8 Priežastys pirkti pas mus

1

14 dienų pinigų grąžinimo garantija

Paprasta ir greita grąžinimo procedūra. Jeigu nusipirkti drabužėliai Jums netiks arba tiesiog nepatiks, galėsite juos grąžinti per 14 dienų ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus.

2

Kokybiški ir funkcionalūs drabužiai

Ertoda.lt rasite tik aukštos kokybės, daugiausia natūralių medžiagų drabužius, su kuriais vaikai tikrai jausis patogiai. Mūsų drabužėliai funkcionalūs: juos lengva užvilkti, o vyresniems vaikams bus patogu patiems apsirengti.
 

3

Pristatymas per 3 – 5 darbo dienas

Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl gavę užsakymą prekes galime išsiųsti jau kitą dieną. Jūsų patogumui siūlome skirtingus pristatymo variantus.

4

Lankstūs atsiskaitymo būdai

Galite apmokėti užsakymą Jums patogiu būdu: grynais pinigais prekės pristatymo metu arba naudodami internetinę bankininkystę.

5

Prekių asortimentas

Mūsų prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 300 drabužių ir žaislų, mes kiekvieną mėnesį pasiūlome vis naujų modelių.

6

Lanksti kainų politika

Mūsų parduotuvėje rasite rūbų įvairioms progoms ir skoniams, o rūbų kainos prasideda tik nuo 2 €.
 

7

Drabužiai be etikečių

Mūsų parduotuvėje taip pat rasite žinomų firmų naujų drabužių be etikečių. Pirkdami tokius drabužėlius Jūs nemokate už vardą, tik už kokybę.

8

Rankų darbo žaislai iš natūralių medžiagų

Prekiaujame ne tik drabužiais, bet ir labai mielais rankų darbo žaisliukais. Visi žaisliukai sertifikuoti, pagaminti iš natūralių medžiagų, puikiai tinka ir alergiškiems vaikams.